O nas

Restauracja Ptaszyl to wyjątkowe miejsce usytuowane w samym sercu krakowskiego Kazimierza, w niedalekiej odległości od licznych Synagog,          cmentarzy żydowskich czy muzeów.

W niepowtarzalnej atmosferze wnętrz odrestaurowanej piwnicy skosztują Państwo tradycyjnych potraw kuchni żydowskiej, staropolskiej, a także dań znanych na całym świecie. Lokal znajduje się w zabytkowym budynku, będącym częścią  XIV-to  wiecznej architektury . Jego reprezentacyjne sale mieszczą się w podpiwniczeniu, a każda z nich posiada swój niepowtarzalny styl i charakter. Wyjątkowa aranżacja lokalu, połączenie surowych cegieł z nowoczesnymi elementami,tworzy niezapomniany nastrój, w którym można zaznać ciszy i spokoju, degustując przygotowywane z ogromną  pasją dania.

Piękne wnętrza oraz profesjonalnie wyposażone zaplecze dają restauracji możliwość organizowania wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, od wesel, poprzez chrzciny, komunie czy urodziny, a także spotkań biznesowych oraz różnego rodzaju eventów.

Spędzany w lokalu czas może umilić muzyka na żywo grana w godzinach wieczornych. Wszystko po to, aby umilić naszym Gościom czas delektowania się wyśmienitą  kuchnią i niepowtarzalnym klimatem.